Extra panenský olivový olej, Cosecha, Melgarejo 0,5l Tento olej vykazuje exkluzivní vlastnosti, a to především díky své středně ovocné vůni s nádechem rajčat a čerstvě posečené trávy. Jeho chuť je harmonická a svěží a vyznačuje se sladkým základem, kde je dobře vyvážená štiplavost a hořkost.

299 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 299 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Extra panenský olivový olej Cosecha je vyroben z odrůdy Picual, která je typická pro oblast Jaén ve Španělské Andalusii. Olej má středně ovocnou vůni s nádechem zralých rajčat a čertvě posečené trávy. Chuť je velmi harmonická se sladkým základem, který je vyvážen příjemnou hořkostí. Celkově je olej spíše výraznější.
Je vhodný k rybám, do salátů, k sýrům či masu.
Melgarejo - jedná se o rodinný podnik založený v roce 1995 syny pana Franciska Melgareja a paní Juany Cordero v naději, že budou pokračovat v práci svých předků z posledních dvou století. Olivový mlýn se nachází ve městě Pegalajar v provincie Jaén. Mají farmy „El Cuchillejo“ Pegalajar, Jaén a další v Jaenu a Málaze.
Sklizeň se provádí na začátku listopadu a tento olej se stáčí do nádrží z nerezové oceli a inertizuje se kapalným dusíkem. Byla jim udělena značka kvality „Denominación de Origen Sierra Mágina“.
Cosecha Propia Melgajero
Výrobce Melgarejo
Odrůda oliv Picuda
Velikost lahve 0,5 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s