Extra panenský olivový olej, Cosecha, Melgarejo, 0,5l Tento olej vykazuje exkluzivní vlastnosti, a to především díky své středně ovocné vůni s nádechem rajčat a čerstvě posečené trávy. Jeho chuť je harmonická a svěží a vyznačuje se sladkým základem, kde je dobře vyvážená štiplavost a hořkost.

499 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 499 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Tento olej vykazuje exkluzivní vlastnosti, a to především díky své středně ovocné vůni s nádechem rajčat a čerstvě posečené trávy. Jeho chuť je harmonická a svěží a vyznačuje se sladkým základem, kde je dobře vyvážená štiplavost a hořkost.

Extra panenský olivový olej Cosecha je vyroben z odrůdy Picual, která je typická pro oblast Jaén ve Španělské Andalusii. Olej má středně ovocnou vůni s nádechem zralých rajčat a čertvě posečené trávy. Chuť je velmi harmonická se sladkým základem, který je vyvážen příjemnou hořkostí. Celkově je olej spíše výraznější.

Je vhodný k rybám, do salátů, k sýrům či masu.
Melgarejo je rodinný podnik založený v roce 1995 syny pana Franciska Melgareja a paní Juany Cordero v naději, že budou pokračovat v práci svých předků z posledních dvou století. Olivový mlýn se nachází ve městě Pegalajar v provincii Jaén.
Sklizeň se provádí na začátku listopadu, tento olej se následně stáčí do nádrží z nerezové oceli a inertizuje se kapalným dusíkem.
Oleje Melgarejo nesou značku kvality „Denominación de Origen Sierra Mágina“.

Složení: 100 % Picual
Obsah: 0,5 l
Původ: Pegalajar, Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Odrůda: 100% Picual
Výrobce Melgarejo
Odrůda oliv Picual
Velikost lahve 0,5 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s