• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Extra panenský olivový olej, Pago Baldios San Carlos ORO, 0,25l Extra panenský olivový olej Oro San Carlos je vyrobený pouze z oliv sklizených první den sklizně. Kombinace oliv Arbequina a Cornicabra přináší skvělou harmonii, která získala umístění v TOP 10 nejlepších olivových olejů světa. Jeho výrazná ovocná chuť skvěle doplní carpaccio, ryby, rýži, těstoviny a saláty.

299 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 299 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Extra panenský olivový olej Oro San Carlos je vyrobený pouze z oliv sklizených první den sklizně. Kombinace oliv Arbequina a Cornicabra přináší skvělou harmonii, která získala umístění v TOP 10 nejlepších olivových olejů světa.

Tento olej se svou intezivní zelenou barvou je výsledkem perfektně vyvážené kupáže. Chuť je krásně harmonická, lehce nahořklá, plná ovocných nót, čerstvě posečené trávy přecházející do mandlí. 

Jeho výrazná chuť skvěle doplní carpaccio, ryby, rýži, těstoviny a saláty.

Oleje Pago Baldios používají při svém kuchařském umění nejprestižnější restaurace a kuchaři jako Ferrán Adriá, Martín Berasategui, Juan Mari Arzak a Elena Arzak, Pedro Subijana, Hilario Arbelaitz, Enrique Dacosta, Ritz, Hotel Santo Mauro, Cadena NH Hoteles, Cadena Sol Meliá, Hotel Puerta América.

Složení: Arbequina, Cornicabra
Obsah: 0,25 l
Původ: Cáceres, Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

Výrobce Pago de los Baldios de San Carlos
Kyselost 0,1 %
Odrůda oliv Cornicabra, Arbequina
Velikost lahve 0,25 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s