Vinicola Real, Ondipuerko tinto, D.O. Rioja, červené víno, 0,75l Přírodní víno třešňové barvy s fialkovým okrajem vás zaujme svou výraznou aromatickou vůní a ovocnou chutí, vyváženou lehkou hořkostí na patře.

679 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 679 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Přírodní víno pocházející z ekologického vinařství, s minimálním zásahem do vinohradů, bez pesticidů a chemických přípravků. Vinná réva se sklízí ručně a převáží v 15 kg bednách.
Víno se tradičně vyrábí ve velkých dřevěných kádích z celých odstopkovaných hroznů, s výjimkou odrůdy Garnacha, jejiž hrozny se zpracovávají celé včetně stopky.
Celý proces zrání probíhá bez přidání jakýchkoli konzervačních nebo čisticích látek. Nedochází k filtraci ani k přidání zeminy či kvasinek. Výsledkem je přírodní víno s možnou přítomností sedimentů.

Doporučujeme servírovat při pokojové teplotě.

Odrůda: 60 % Tempranillo, 20 % Graciano, 5 % Garnacha, 15 % Viura

Degustace: Víno třešňové barvy s jemnými fialovými odlesky na okraji. Zaujme svou výraznou aromatickou vůní po koření. Pyšní se výraznou chutí červeného a černého ovoce, zvýrazněnou tóny vanilky a hřebíčku, to vše harmonicky podpořené velmi jemnými tříslovinami.

Gastronomie: K červenému vínu Ondipuerko se hodí mnoho různých pokrmů, jako jsou například vepřové maso, drůbež, uzeniny, těstoviny, pizza, sýry, grilované zeleninové pokrmy a mnoho dalších.

Obsah alkoholu: 13,5%

Původ: Španělsko D.O. Rioja

Výrobce Vinicola Real
Ročník 2021
Oblast původu D.O.C Rioja
Obsah alkoholu 13,5 %
Odrůda Viura, Tempranillo, Graciano, Garnacha
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s