Extra panenský olivový olej, Almaoliva Arbequina 0,5l V olivovém oleji Almaoliva je obsaženo pouze to nejlepší, co lze v odrůdě Arbequino najít. Aroma heřmánku, banánu a citrusu je propojeno s nasládlou, mandlovou chutí, jež pozvolna přechází v lehce nahořklou příchuť.

399 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 399 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

V olivovém oleji Almaoliva je obsaženo pouze to nejlepší, co lze v odrůdě Arbequino najít. Aroma heřmánku, banánu a citrusu je propojeno s nasládlou, mandlovou chutí, jež pozvolna přechází v lehce nahořklou příchuť. Klíčovou úlohu hraje v procesu výroby zejména pečlivý výběr oliv, které jsou zpracovávány už hodinu po sklizni.
Olej se díky své unikátní chuti může pyšnit několika prestižními oceněními, obzvláště pak zlatými medailemi v mezinároních soutěžích konajících se v Japonsku, Izraeli a Itálii. Ve světovém žebříčku nejlepších olivových olejů roku 2015 obsadil úctyhodné 22. místo.
Je vhodný především k bílým rybám, kuřecímu maso nebo salátům. Neodolatelnou chuť dodá také jemnějšímu ovoci či zelenině.
Společnost Amlazaras de la Subbética byla založena v roce 2007 a vznikla sloučením společností S.C.A Virgen del Castillo a S.C.A. Olivarera Nuestro Padre Jesús Nazareno, které mají více než 60-ti letou zkušenost v oboru. Mezi jejich základní priority především vysoká kvalita produktů, ekologické zemědělství, spokojenost zákazníků a péče o životní prostředí. 
Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Výrobce Alma Oliva
Kyselost 0,16 %
Odrůda oliv Arbequina
Velikost lahve 0,5 l
Země původu Španělsko