Čokoláda s mandarinkou v plechové krabičce, Rafa Gorrotxategi, 60g 42% čokoláda pocházející z těch nejlepších kakaových bobů je dochucena kousky mandarinek z Kalábrie. Tato sametově jemná čokoláda se rozplyne na jazyku a rozhodně nezůstanete jen u jednoho kousku. Potěší každého gurmána!

199 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 199 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Jemná chuť 42% mléčné čokolády se snoubí s osvěžující chutí mandarinek a přináší tak výjimečný chuťový zážitek. Čokoláda má formu čoček, které vám usnadní rozhodování, jak velký kousek si ulomit. Ale pozor, tato delikatesa je mimořádně návyková a vy tak nezůstanete jen u jednoho kousku! Doporučujeme všem milovníkům kvalitních čokolád.
Rafa Gorrotxategi je již třetí generací baskických cukrářů rodiny Gorrotxategi. Cukrařině se věnuje již od dětství, postupně získával zkušenosti na mnoha praxích a kurzech po Německu, Francii a také v samotném Španělsku, kde doposud spolupracuje s nejznámějšími šéfkuchaři: Arzak, Berasategui, Atxa, Subijana. V jejich restauracích ověnčených 3 michelinskými hvězdičkami lze vychutnat cukrářské výtvory jako Xaxu apod. Řadu let patří Rafa mezi světové cukrářské špičky a dělá radost mnoha gurmánům. Rafa Gorrotxategi dbá na tradici řemeslné výroby a zároveň se nebojí inovací. Své zákazníky tak často překvapuje novými produkty a neotřelou kombinací chutí.
C

Christopher24. 03. 2022

Výrobce Rafa Gorrotxategi
Velikost balení 60 g
Země původu Španělsko