Marmeláda pomerančová, Las Doňas, 285g Lahodná pomerančová marmeláda, která se vyrábí pouze ze sezónního ovoce, cukru, kapky citronu a koření. Výsledkem je marmeláda skvělé konzistence a sladkokyselé chuti, která ozvláštní dezerty nebo vám hned u snídaně zlepší den.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

100% přírodní marmeláda ze sladkých sevillských pomerančů dochucená citronem a kořením. Marmeláda neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, zahušťovadla, želírující látky, a dokonce ani pektin. Hned po prvním soustu se přenesete pod španělské pomerančovníky, ucítíte teplo slunečních paprsků a závan léta. 
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradiční receptury a výsledkem jsou domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko