Marmeláda pomerančová, Las Doňas, 285g Lahodná pomerančová marmeláda, která se vyrábí pouze ze sezónního ovoce, cukru, kapky citronu a koření. Výsledkem je marmeláda skvělé konzistence a sladkokyselé chuti, která ozvláštní dezerty nebo vám hned u snídaně zlepší den.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

100% přírodní marmeláda ze sladkých sevillských pomerančů dochucená citronem a kořením. Marmeláda neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, zahušťovadla, želírující látky, a dokonce ani pektin. Hned po prvním soustu se přenesete pod španělské pomerančovníky, ucítíte teplo slunečních paprsků a závan léta. 
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradiční receptury a výsledkem jsou domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
  • 75% pomeranč
  • cukr
  • citron
  • skořice
  • přírodní produkt bez barviv a konzervačních látek
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko