Bonito del Norte, Tuňák bílý, La Brújula, 115g Bonito del Norte, to jsou nejvybranější kousky exkluzivního bílého tuňáka, který je považován za rybí klenot. Tuňák je naložený do vysoce kvalitního olivového oleje, díky kterému se rozvine jeho čistá, přírodní masitá chuť. Zkrátka lahůdka, kterou by si neměl nechat ujít žádný gurmán.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Bonito del Norte je nejoceňovanější druh tuňáka. Ty nejvybranější kousky mladého tuňáka bílého se ručně očistí a nakrájí. Následně se dle tradičního řemeslného postupu lehce nasolí a naloží do extra panenského olivového oleje. Vznikne tak exkluzivní lahůdka, ve které vynikne čistá chuť toho nejlepšího masa. Nejlépe si ji vychutnáte jako předkrm s trochou salátu nebo pečivem, případně ke sklenici kvalitního španělského vína.

La Brújula je jedna z nejprestižnějších španělských firem zpracovávající mořské plody, a to především díky nejnovějším technologiím, kvalitním surovinám a tradičním recepturám. La Brújula vybírá pouze nejkvalitnější suroviny z galicijských zálivů a Kantabrijského moře. Nepoužívají konzervační látky, barviva nebo bělidla a dodržují přísné kontroly kvality během celého výrobního procesu.

Hmotnost: 115 g
Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

  •      Bílý tuňák,
  •      olivový olej,
  •      sůl
Výrobce La Brújula
Velikost balení 115 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s