• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Selekce vín BAI GORRI Jedinečná selekce vín BAI GORRI, která osloví i ty nejnáročnější someliéry. Veškeré pohyby hroznů a vína se provádí gravitací. Tím se zabrání použití mechanických procesů jakéhokoli druhu. Proces zrání probíhá v nových francouzských dubových sudech, které dávají našim vínům jemnou rovnováhu mezi ovocem a dřevem. Hlavní myšlenkou společnosti Bodegas BAIGORRI je pozvednout víno na jeho nejvyšší úroveň.

4 254 Kč s DPH

Není skladem

+
Celková cena: 4 254 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

D.O. Rioja/ Bai Gorri Reserva 0,75l

Vynikající červené víno pocházející z vinařství Baigorri zraje 18 měsíců v barikových sudech. Pro svou kvalitu a jedinečnost je nositelem několika prestižních ocenění

D.O. Rioja/Bai Gorri Crianza Tempranillo 0,75l

Lahodné červené víno krásné třešňové barvy pochází z odrůd Tempranillo, Garnacha a dalších,které se pečlivě ručně sbírají a následně zrají 14 měsíců v dubových sudech.

D.O. Rioja/Bai Gorri Garnacha 0,75l

Znamenité červené víno vinařství Baigorri pocházející z oblasti La Rioja se vyznačuje komplexní intenzivní chutí po červeném ovoci.

D.O. Rioja/Bai Gorri Belus 0,75l

Vynikající červené víno pocházející z odrůdy Mazuelo a dalších původních odrůd a zrající 14 měsíců v dubových sudech, které má osobitý charakter i chuť.

D.O. Rioja/Bai Gorri de Garage 0,75l

Červené víno špičkové kvality vyráběné vinařstvím Baigorri de Garage se vyznačuje třešňovým vzhledem a aromatem kompotovaného ovoce, aromatických bylin, chleba a fíku.

D.O. Rioja/Bai Gorri Blanco fermentado en Barrica 0,75l

Lahodné bílé víno Baigorri zraje 8 měsíců v barikových sudech a vyznačuje se dlouhotrvající a vyváženou chutí po ovoci a balsamiku.

Výrobce BAIGORRI
Oblast původu D.O.C Rioja