Marmeláda mango, Las Doňas, 285g 100% přírodní mangová marmeláda dokonalé chuti, která se vyrábí z ovoce nejvyšší kvality. Pouze sezónní ovoce, cukr, trocha koření a šťávy z citronu stojí za vynikající marmeládou prvotřídní kvality, které se nebudete moci nabažit.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Lahodná marmeláda, která se vyrábí pouze z manga, cukru, kapky citronu a vybraného koření. Nejdůležitější ingrediencí je ale láska k řemeslu a péče vynaložená k ošetření každého plodu, který se do marmelády zpracuje. Výborná k čerstvému chlebu nebo k dochucení dezertů.
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradičních receptur a výsledkem jsou tak domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
  • 60% mango
  • cukr
  • citron
  • 100% přírodní produkt bez barviv a konzervačních látek
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko