Marmeláda mango, Las Doňas, 285g 100% přírodní mangová marmeláda dokonalé chuti, která se vyrábí z ovoce nejvyšší kvality. Pouze sezónní ovoce, cukr, trocha koření a šťávy z citronu stojí za vynikající marmeládou prvotřídní kvality, které se nebudete moci nabažit.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Lahodná marmeláda, která se vyrábí pouze z manga, cukru, kapky citronu a vybraného koření. Nejdůležitější ingrediencí je ale láska k řemeslu a péče vynaložená k ošetření každého plodu, který se do marmelády zpracuje. Výborná k čerstvému chlebu nebo k dochucení dezertů.
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradičních receptur a výsledkem jsou tak domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko