Tuňák Bonito del norte, Don Bocarte, 160g Bonito del norte, to jsou ty nejjemnější kousky tuňáka vařené v soli a následně naložené do extra panenského olivového oleje. Výsledkem je delikatesa prvotřídní kvality, která skvěle ochutí Vaše saláty, potěší Vaše chuťové pohárky ve formě předkrmu nebo zpestří večer u vína.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Bonito del Norte, to je tuňák prémiové kvality, který pochází z Kantabrijského moře. Tuňák se následně vaří v pečlivě zvoleném množství soli, díky čemuž získá typickou šťavnatost a jemnost. Tato vysoce kvalitní delikatesa nezklame žádného gurmána. Nejlépe si ji vychutnáte jako předkrm s trochou salátu nebo pečivem, případně jen tak, ke sklenici vína.

Don Bocarte je španělská společnost specializující se na výrobu vysoce kvalitních rybích produktů. Společnost sídlí v kantabrijském městě Santoña, které je známé právě výrobou ančoviček. V Don Bocarte dbají na pečlivý výběr surovin a tradiční výrobní procesy. Díky tomu se jejich vysoce kvalitní produkty dostávají na stoly nejlepších restaurací a do nejvybranějších obchodů po celém světě.

Výrobce Don Bocarte
Velikost balení 160 g
Země původu Španělsko