Baigorri, Finca Las Navas, D.O.C. Rioja, červené víno, 0,75l Červené víno Baigorri Finca Las Navas, pocházející z oblasti Rioja, je vyrobeno z odrůdy Tempranillo, pro kterou je typická rubínová červená barva s fialovým okrajem, středně intenzivní chuť a vůně švestek, bobulí (ostružiny, maliny), tabáku a lékořice. Chuť je kulatá, komplexní a krásně harmonická s vyšším obsahem tanin a dlouhou dochutí. Víno je mladé - zrání 4 až 8 měsíců ve francouzských dubových sudech.

899 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 899 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Červené víno Baigorri Finca Las Navas, pocházející z oblasti Rioja, je vyrobeno z odrůdy Tempranillo, pro kterou je typická rubínová červená barva s fialovým okrajem, středně intenzivní chuť a vůně švestek, bobulí (ostružiny, maliny), tabáku a lékořice. Chuť je kulatá, komplexní a krásně harmonická s vyšším obsahem tanin a dlouhou dochutí. Víno je mladé - zrání 4 až 8 měsíců ve francouzských dubových sudech.
Vinice, které produkují hrozny pro Baigorri, jsou orientované na sever a jih. Jejich půdy jsou jílovito vápenité, typické pro oblast Rioja Alavesa. 
Víno doporučujeme podávat při teplotě mezi 15 - 17°C. Skvěle se hodí k červenému masu a zralým sýrům. 
Výrobce BAIGORRI
Ročník 2021
Oblast původu D.O.C Rioja
Obsah alkoholu 14,5 %
Odrůda Tempranillo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s