Mestres, Mas Via, Gran Reserva, D.O. Cava, bílé šumivé víno, 0,75l Vinařství Mestres je jedním z nejstarších producentů Cavy s historií sahající až do roku 1312. První šumivé víno plnili do lahví v roce 1925 a stále používají tradiční původní odrůdy vinné révy a vinařské techniky upřednostňované jejich předky.

1 999 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 1 999 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Cava Mestres Mas Via, pocházející z oblasti D.O. Cava, je vyrobena ze tří odrůd Xarello, Macabeo a Parellada. Na pohled má jasnou, intenzivní zlatou barvu s jantarovými odlesky. Vůně pečených jablek, medu a mateří kašičky, hluboké minerální nuance a náznaky pražených mandlí, středomořských bylin a pečiva. Sofistikovaná a opravdu komplexní. Hladká a bohatě texturovaná chuť s ovocem a tóny kafru. Tato cava má ostrou kyselost a dlouhý, lahodný závěr.
Doporučujeme Vám jej servírovat vychlazené na teplotu 8 - 15 ° C a otevřít lahev 30 minut před naléváním.
Cava Mestres Mas Via je vyráběna podle tradiční metody Champanoise, kdy prvnotní kvašení je v sudech z francouzkého dubu a poté druhotné kvašení již v lahvích, které jsou ručně otáčeny. Doba zrání v kaštanových sudech je 12 měsíců a poté více než 140 měsíců v lahvích s korkovou zátkou. Vinná réva pochází z více než 60 let starých vinic, které jsou vysázeny v nejlepších oblastech regionu Penedés. Vypijte do roku 2025. Bylo vyrobeno celkem 3 441 lahví.
Vinařství Mestres je jedním z nejstarších producentů Cavy s historií sahající až do roku 1312. První šumivé víno plnili do lahví v roce 1925 a stále používají tradiční původní odrůdy vinné révy a vinařské techniky upřednostňované jejich předky. 
Výrobce Mestres
Body Parker 94
Ročník 2005
Oblast původu D.O. Penedés
Obsah alkoholu 12 %
Odrůda Xarello, Parellada, Macabeo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s