Cizrna, Navarrico, 700g Cizrna v slaném nálevu od firmy El Navarrico je vynikající alternativou pro vegetariána, uspokojí však také milovníky masa.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Cizrna znamá také jako římský hrách je velmi oblíbenou luštěninou v jižním Španělsku, kde se připravuje na všechny možné způsoby. Je vynikající pro vegetariany, ale hodí se také k masu. Výborná je s mangoldem, jamónem a bramborami. Cizrna je velkým zdrojem vitamínú a dodavá mnoho energie. V cizrně jsou zastoupeny všechny vitamíny a minerály. Obsahuje hodně železa (více než ostatní luštěniny), hořčík, vápník, mangan a draslík. Díky omega 6 mastným kyselinám pomáhá při prevenci kardiovaskulárních chorob a ke snížení cholesterolu v krvi. Vysoký podíl vitamínu E a zinek přináší zdravou pokožku a vlasy a posiluje obranyschopnost.

El Navarrico je rodinná firma, která se zabývá konzervováním různých druhů zeleniny a ovoce. Vznikla v roce 1950 v regionu Navarra v severním Španělsku. Její filozofií je respekt k tradičnímu zemědělství a konzervování. Produkty El Navarrico vždy zaručují kvalitu a jedinečnost.

Balení netto: 660g

Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

  •      Vařená cizrna,
  •      voda,
  •      sůl
Výrobce El Navarrico
Velikost balení 660 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s