Padró & Co., Dorado Amargo Suave, vermut, 0,75l Vermut Dorado Amargo je vyroben z hroznů Macabeo pocházejících z jejich vlastních vinic. Zde si hrají s kombinací hlavní byliny Artmesia a běžné rostliny Hořec, která je charakteristická pro to, že obsahuje tu nejtrpčí látku na světě: Amarogetin, který dodává jeho jedinečnou hořkou chuť. Dorado Amargo Suave představuje potěšení z hořké chuti s tóny divokých suchých bylin, lesních bylin a minerálního nádechu. Osvěžující pocit a harmonická rovnováha mezi sladkým a hořkým. Podává se za studena s ledem a pomerančovou kůrou.

449 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 449 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Vermut Dorado Amargo je vyroben z hroznů Macabeo pocházejících z jejich vlastních vinic. Zde si hrají s kombinací hlavní byliny Artmesia a běžné rostliny Hořec, která je charakteristická pro to, že obsahuje tu nejtrpčí látku na světě: Amarogetin, který dodává jeho jedinečnou hořkou chuť.
Dorado Amargo Suave představuje potěšení z hořké chuti s tóny divokých suchých bylin, lesních bylin a minerálního nádechu. Osvěžující pocit a harmonická rovnováha mezi sladkým a hořkým.
Podává se za studena s ledem a pomerančovou kůrou.
Výrobce Padró & Co.
Obsah alkoholu 18 %
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s