Jamón Ibérico de Cebo, šunka s kostí, Jamones Blázquez, 7,5 - 8,5kg Vynikající španělská sušená šunka Jamón Ibérico de Cebo z oblasti Guijuelo od renomované společnosti Jamones Blázquez existující od roku 1932. Šunka zrála po dobu minimálně 24 měsíců a je dodávána v celku s kostí. Díky tomu můžete servírovat vždy čerstvě ukrojené plátky šťavnaté šunky a nechat se unášet přírodní chutí prvotřídního masa. S tímto Ibérikem vás čeká velký gastronomický zážitek.

7 290 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 7 290 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Jamón de Cebo společnosti Jamones Blázquez je delikátní sušená šunka ze zadní nohy iberského černého vepře z oblasti Guijuelo. Iberské prase má zvláštní genetickou vlastnost. Jeho svalstvo je tak málo kompaktní, že umožňuje, aby do něj jemně pronikal tuk. Plátek iberské šunky je doslova protkán žilkami tuku a proto je delikatesně jemný. Pojmenování „de cebo“ znamená, že jsou prasata krmena na farmě organickým krmivem. Na rozdíl od šunek s označením Bellota nemají prasata volnost výběhu. Rodina Blázquez zná celý rodokmen každého zvířete, kontroluje každý jeho krok a snaží se o ty nejlepší podmínky, které jdou ruku v ruce se zásady ekologického zemědělství. 

Jamones Blázquez je španělská společnost, která se zabývá výrobou uzenin, především tradičního španělského jamónu. Její historie se začala psát již v roce 1932 v malé kastilsko-leonské vesnici Crespos, kdy se Isidoro Blázquez a jeho žena Teresa Martín rozhodli vyrábět kvalitní španělské šunky z těch nejlepších iberských vepřů. Jejich smysl pro detail, tradiční postupy a jen to nejkvalitnější maso dávají již po desetiletí vzniknout těm nejlepším delikatesám určeným jen pro ty nejvybranější jazýčky. Jejich produkty značky Admiración (v překladu obdiv) jsou oceněny řadou cen (mezi nimi např. ITQI) a můžete je najít v nabídce těch nejvybranějších podniků ve více než 30 zemích světa.

Zraje 24 měsíců a hmotnost je 7,5 - 8,5kg. Cena produktu se může lišit v závislosti na hmotnosti.

Původ: Španělsko, Guijuelo

Výrobce: Jamones Blázquez

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

  • Vepřová iberská sušená šunka
  • Mořská sůl
Výrobce Jamones Blázquez
Země původu Španělsko