Chobotnice s paprikou z La Vera, Don Bocarte, 120g Chobotnice ochucená paprikou, to je jedinečná pochoutka, se kterou přichází tradiční výrobce rybích delikates Don Bocarte. Výjimečná jednohubka k vínu nebo pivu, skvěle však dochutí i různé saláty nebo paellu.

279 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 279 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Chobotnice Don Bocarte je vynikající pochoutka, která potěší nejednoho milovníka mořských delikates. K výrobě jsou použity jen ty nejkvalitnější kousky z galicijských moří. Chobotnice se loví pomocí tradičních rybářských sítí, následně se přebírají a malé kusy se vracejí zpátky do moře. Ty nejlepší kousky se poté opatrně vaří tak, aby si zachovaly svou typickou strukturu a chuť, a dochutí se uzenou paprikou z La Vera. Výsledkem je výjimečná delikatesa, která zpestří Vaši slavnostní tabuli nebo večer u vína.

Don Bocarte je španělská společnost specializující se na výrobu vysoce kvalitních produktů z ryb a mořských plodů. Společnost sídlí v kantabrijském městě Santoña, které je známé právě výrobou ančoviček. V Don Bocarte dbají na pečlivý výběr surovin a tradiční výrobní procesy. Díky tomu se jejich vysoce kvalitní produkty dostávají na stoly nejlepších restaurací a do nejvybranějších obchodů po celém světě.

Výrobce Don Bocarte
Velikost balení 120 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s