Agustí Torelló, Dárkový box s Kriptou, Gran Reservou a Brut Reservou, D.O. Cava, šumivé víno, 0,75l Tento dárkový box se třemi šumivými víny potěší každého sběratele a milovníka vína. Nabízí to nejlepší šumivé víno, které vinařství Agustí Torelló nabízí - cavu Kripta v nádherné lahvi připomínající římskou amforu . Dále ATM Gran Reservu a Brut Reservu.

3 840 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 3 840 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Pravděpodobně nejlepší šumivé víno s nádhernou láhví v dárkovém balení je ideální dárek pro milovníka vín. Kripta je šumivé víno určené zejména pro ty, kteří umějí ocenit jedinečnost. Kripta se zařadila mezi 100 nejlepších vín světa v hodnocení renomovaných znalců vína Michela Bettane a Thierry Desseauve. Každá láhev je označena svým unikátním číslem, produkce tohoto vína je velmi omezená.

Toto víno slámově žluté barvy se pyšní jemnými bublinkami, které se pomalu rozvíjí. V chuti překvapí báječnou chutí zralého ovoce s máslovými, kouřovými tóny. 

Odrůdy: Macabeo, Xarello, Parellada

Doporučujeme servírovat při teplotě 6-8 °C. Vhodné jako aperitiv, skvěle doplní předkrmy i zákusky, ryby, rýžové pokrmy a paštiky. 

Obsah alkoholu: 11,5%

Objem lahve: 0,75l

Původ: Španělsko D.O. Cava

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu

Výrobce Agusti Torelló Mata
Oblast původu D.O. Cava
Obsah alkoholu 11,5 %
Odrůda Xarello, Parellada, Macabeo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s