Jamon ibérico de cebo plátky, Jamones Blázquez, 100g Šunka pro opravdové gurmány - to je jamón ibérico od tradiční rodinné firmy Jamones Blazquéz. Vynikající jamón de cebo vysoké kvality zrál po dobu minimálně 24 měsíců. Lahodné maso nakrájené na jemné plátky se Vám okamžitě rozplyne na jazyku a zaplní Vaše ústa plnou přírodní chutí prvotřídního masa. Doporučujeme jako jednohubku nebo ke sklence kvalitního vína.

359 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 359 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Vysoce kvalitní maso je dokonale nasoleno přesným poměrem soli, ponecháno deset dní a následně sušeno po dobu minimálně 24 měsíců. Výsledkem je lahodná delikatesa, která uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Rodina Blázquez zná celý rodokmen každého zvířete, kontroluje každý jeho krok a snaží se o ty nejlepší podmínky, které jdou ruku v ruce se zásady ekologického zemědělství. Jamón de cebo společnosti Jamones Blázquez pochází z prasat živených organickým krmivem. Na rozdíl od šunek s označením Bellota nemají prasata volnost výběhu.

Jamones Blázquez je španělská společnost, která se zabývá výrobou uzenin, především tradičního španělského jamónu. Její historie se začala psát již v roce 1932 v malé kastilsko-leonské vesnici Crespos, kdy se Isidoro Blázquez a jeho žena Teresa Martín rozhodli vyrábět kvalitní španělské šunky z těch nejlepších iberských vepřů. Jejich smysl pro detail, tradiční postupy a jen to nejkvalitnější maso dávají již po desetiletí vzniknout těm nejlepším delikatesám určeným jen pro ty nejvybranější jazýčky. Jejich produkty značky Admiración (v překladu obdiv) jsou oceněny řadou cen a můžete je najít v nabídce těch nejvybranějších podniků ve více než 30 zemích světa.

Výrobce Jamones Blázquez
Velikost balení 100 g
Země původu Španělsko