Peréz Barquero, Solera Fundacional, Amontillado 1905, D.O. Montilla Moriles, sherry, 0,75l Víno sherry Solera Fundacional 1905 typu Amontillado ze sklepů Peréz Barquero je plné explodujícíh chutí po šťavnatém ovoci, minerálech, vánočním cukroví, opečenými ořechy, marmeládou, zázvorem a dalšími. Tato symfonie chutí se postupně rozvíjí na patře. Aroma je po zralém sušeném ovoci a exotickém koření.

15 999 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 15 999 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Víno sherry neboli Jerez typu Amontillado je plné explodujícíh chutí po šťavnatém ovoci, minerálech, vánočním cukroví, opečenými ořechy, marmeládou, zázvorem a dalšími. Tato symfonie chutí se postupně  rozvíjí na patře. Aroma je po zralém sušeném ovoci a exotickém koření.
Víno Amontillado prochází systémem Solera ve kterém se používají vína stará v průměru 80 let. Toto sherry je vyrobeno z Pedro Ximénez metodou solera. Metoda solera znamená, že Sherry je kombinací několika ročníků, což se projeví neuvěřitelnou škálou chutí a neskutečnými nuancemi. Víno poté stárne v americkém dubovém sudu po desetiletí před finálním zalahvováním.  Víno dostalo 100 bodů od Roberta Parekra.
Doporučené párování: Staré sýry.
Výrobce Peréz Barquero
Body Parker 100
Oblast původu D.O. Montilla Moriles
Obsah alkoholu 21 %
Odrůda Pedro Ximenez
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko