Fík v Ruby čokoládě, Rabitos Royale, 18g Delikátní fíky v ruby čokoládě, to je žhavá novinka společnosti Rabitos Royale. Ty nejvybranější sušené fíky jsou naplněny lahodným lanýžem z bílé čokolády s nádechem exkluzivního likéru Marc de Cava a následně jsou pokryty tenkou vrstvou lahodné ruby čokolády. Do ruky se Vám tak dostává učiněný skvost, který se rozplývá na jazyku.

33 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 33 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Fík v ruby čokoládě, to je sázka na růžovou. Lahodný fík s lanýžem z bílé čokolády a likéru Marc de Cava politý ruby čokoládou je prvotřídní delikatesa, která potěší i ty nejvybranější jazýčky. Božské spojení chutí, kterému nikdo neodolá.

Rabitos Royale je rodinný podnik specializující se na výrobu delikates z fíků a čokolády. Firma sídlí v městečku Almoharín v Extremaduře, která je proslulá po celém Španělsku svými vynikajícími fíky. Tato oblast má ojedinělé klima, které umožňuje pěstování odrůdy zvané “calabacita“. Tato odrůda se vyznačuje jedinečnou zralostí a vynikající sladkou chutí. Historie Rabitos Royale sahá do roku 1989, kdy manžele Valera a Felipe Nievo napadla myšlenka smíchat fíky s čokoládou. Výsledkem je originální a lahodná delikatesa, která si rychle našla zákazníky po celém světě. Dnes firmu vedou děti zakladatelů, které vylepšují výrobní postupy a zároveň se snaží udržet původní recepturu.

Uvedená cena je za 1ks

M

Maria22. 04. 2022

A

Alena31. 01. 2023

Výrobce Rabitos Royale
Velikost balení 18 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s