Fíky v Ruby čokoládě, bonboniera 8ks, Rabitos Royale, 142g Exkluzivní delikatesa, kterou si jednoduše zamilujete. Božská kombinace sušených fíků, bílé čokolády s nádechem likéru Marc de Cava a novinky posledních let – ruby čokolády – Vás vynese do oblak. Lahodná delikatesa, o kterou se nebudete chtít dělit.

399 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 399 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Jedinečná bonboniéra obsahující novou edici čokoládových fíků zaujme především milovníky netradičních delikates. Ty nejvybranější sušené fíky se naplní lanýžem z bílé čokolády s nádechem likéru Marc de Cava a následně se obalí v tenké vrstvě ruby čokolády. Vznikne tak výjimečně lahodná delikatesa, která se rozplyne na jazyku. Dalšímu kousku neodoláte.

Rabitos Royale je rodinný podnik specializující se na výrobu delikates z fíků a čokolády. Firma sídlí v městečku Almoharín v Extremaduře, která je proslulá po celém Španělsku svými vynikajícími fíky. Tato oblast má ojedinělé klima, které umožňuje pěstování odrůdy zvané “calabacita“. Tato odrůda se vyznačuje jedinečnou zralostí a vynikající sladkou chutí. Historie Rabitos Royale sahá do roku 1989, kdy manžele Valera a Felipu Nieva napadla myšlenka smíchat fíky s čokoládou. Výsledkem je originální a lahodná delikatesa, která si rychle našla zákazníky po celém světě. Dnes firmu vedou děti zakladatelů, které vylepšují výrobní postupy a zároveň se snaží udržet původní recepturu.

Výrobce Rabitos Royale
Velikost balení 142 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s