Elvíra García/Mazací kozí sýr 170g
Intenzivní a příjemná chuť. Krémová textura a dochuť sušeného ovoce s jemně kořenitými tóny. Doporučujeme podávat společně tyčinkami Palissimo a Jamónem Iberico jako součást tapas. Pro ještě lepší požitek doporučujeme sklenku kvalitního vína z oblasti Navarra.

Vybíráme produkty
osobně ve Španělsku

Nabízíme přes 700 druhů
španělských vín

Neotálíme, objednávku
ihned vyřizujeme

Disponujeme kamennými prodejnami
v Praze

Zboží dopravujeme
zcela zdarma

Balíme na přání
do dárkových kazet a košíků
Farma dobytka a sýrárna se nacházejí na krásném místě na úpatí pohoří Sierra de Gredos, v obci Avila v El Barraco.
Krém vyrobený tavením vyzrálého sýru má intenzivní a příjemnou dochuť sušeného ovoce s jemně kořenitými tóny. Doporučujeme podávat společně tyčinkami Palissimo a Jamónem Iberico jako součást tapas. Pro ještě lepší požitek, doporučujeme sklenku kvalitního vína například z oblasti Navarra.
Společnost Elvira García maximálně respektuje zvířata i přírodu, ve které jsou kozy volně chovány. Všechny jejich kozy pochází z rasy Malagueña. Jedná se o rodinnou farmu s obrovskou tradicí, která se stará o celý proces od narození jejich koz až do okamžiku, kdy z mléka vznikají jejich vynikající sýry.
Velikost: 170g
Původ: Španělsko
Doplňkové parametry
Kategorie: | Kozí sýry |
---|---|
Velikost balení: | 170g |
Země původu: | Španělsko |
Distribuce: | CZ |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář