Olivy malé bez pecky, Manzanilla, Aceitunas Losada, 345g Vynikající španělské olivy prvotřídní kvality naložené v lehce slaném nálevu jsou tím pravým ke sklence kvalitního španělského vína! Lahodně jemná dužina se vám rozplyne na jazyku! Doporučujeme jako chuťovku k pivu či vínu nebo přidat do salátů.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Manzanilla je jednou z nejznámějších španělských odrůd. Je známá především pro svou jemnou texturu a zářivě zelenou barvu se zlatými odstíny. Tentokrát vám je přinášíme bez pecky a naložené v lahodném, chuťově vyváženém slaném nálevu. 
Aceitunas Losada je španělská rodinná firma zabývající se pěstováním a prodejem oliv již od roku 1961. Olivovníky se rozkládají na ploše 12,5 tisíce kilometrů čtverečních v krásné oblasti Carmona u Sevilly. Až do roku 2009 byla veškerá produkce určena pouze pro španělský trh, v posledních letech však již vyvážejí do celého světa. Díky tomu, že si olivy sami pěstují, produkt a celý proces výroby skvělě znají a vědí, co potřebuje. Firma dbá na tradiční ruční sběr a každý plod je od svého zrání několikrát kontrolován. Díky tomu se vám do rukou dostane produkt prvotřídní kvality.
  •      Mazanilla olivy,
  •      voda,
  •      sůl,
  •      látky zvýrazňující chuť (E621),
  •      regulátory kyselosti (E270, E330)
Výrobce Aceitunas Losada
Velikost balení 345 g
Odrůda oliv Manzanilla
Země původu Španělsko