Jamon Serrano Reserva s kostí, Pesón, 14-18 měsíců, 6,5kg Jamon serrano reserva z oblasti Teruel. V obaslti Teruel jsou speciální vepři, kteří mají výobrnou infiltraci tuku do masa. Jemné žilky tuku prorůstají přímo do svaloviny a tvoří krásné mramorování. Firma má pod kontrolou celý proces výroby šunky včetně chovu prasat. Cena se může změnit pokud nebude odpovídat váha produktu.

1 999 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 1 999 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Jamon serrano: Jamon je označení pro zadní nohu z vepře-kýtu. Název serrano zase vypovídá o druhu prasete, ze kterého byla šunka vyrobena-tedy z bílého domácího prasete. Jamon (kýta) je ve srovnání s paletou (plec) šťavnatější a maso je rovnoměrně jemně prorostlé tukem, což dodává šunce tu správnou chuť. Sval je větší než u palety a tím pádem vyžaduje i delší dobu zrání. Krájení větších šunek je vždy obecně pohodlnější než u šunek menších.

Firma Pesón vybírá pro svoje šunky prasata z obaslti Teruel což jsou speciální vepři, kteří mají výobrnou infiltraci tuku do masa. Jemné žilky tuku prorůstají přímo do nekompaktní svaloviny a tvoří tak mramorování. Firma má pod kontrolou celý proces výroby šunky včetně chovu prasat. Jedině tak totiž může zaručit kvalitu svých produktů. Obsah soli v šunce je minimální, aby byla zachována přirozená chuť sušeného masa.

Původ: Španělsko, Teruel (výrobce: Pesón)

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu

Výrobce Jamones Pesón
Země původu Španělsko