Tuňák v citrusové marinádě, Don Bocarte, 120g Lahodný červený tuňák marinovaný v bylinkově-citrusovém nálevu a následně naložený do extra panenského olivového oleje. Výjimečná lahůdka, která potěší všechny milovníky kvalitních mořských produktů. Skvěle si ji vychutnáte ke sklenici vína nebo piva, hodí se však také jako předkrm a dodá šmrnc Vašim salátům.

449 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 449 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Červený tuňák pochází výhradně z Kantabrijského moře a je ručně zpracováván tradičním způsobem. Ty nejlibovější části červeného tuňáka se naloží do šťávy z citrusů a bylinek a následně zakonzervují olivovým olejem. Výsledkem je exkluzivní lahůdka, která nezklame žádného gurmána. Nejlépe si ji vychutnáte jako jednohubku ke sklenici vína, skvěle se však bude vyjímat i na Vaší slavnostní tabuli ve formě předkrmu.

Don Bocarte je španělská společnost specializující se na výrobu vysoce kvalitních produktů z ryb a mořských plodů. Společnost sídlí v kantabrijském městě Santoña, které je známé právě výrobou ančoviček. V Don Bocarte dbají na pečlivý výběr surovin a tradiční výrobní procesy. Díky tomu se jejich vysoce kvalitní produkty dostávají na stoly nejlepších restaurací a do nejvybranějších obchodů po celém světě.

  •      Tuňák obecný,
  •      olivový olej
  •      cibule
  •      sůl
  •      koření
  •      marináda salsa 1% (pomeranč, citron a koření)
Výrobce Don Bocarte
Velikost balení 120 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s