Mestres, Visol, Gran Reserva Premium, D.O. Cava, bílé šumivé víno, 0,75l Mestres, Visol, poprvé vyroben v roce 1945. 'Visol', v překladu jako, 'víno samo o sobě', byla první Brut Nature Cava. Kombinuje květinové a jablečné, čerstvé a sušené meruňkové plody, spolu s lákavými složitostmi pečeného chleba, medu, vanilky a náznaky balzamika. Nádherně vyvážené s dlouhým stylovým povrchem.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Tato úžasná rodinná usedlost může vystopovat svůj původ až do 13. století a jejich senzační, Gran Reserva Cavy představují jedny z nejvíce fenomenálních, šumivých vín dnešního světa. MestresVisol, poprvé vyroben v roce 1945. 'Visol', v překladu jako, 'víno samo o sobě', byla první Brut Nature Cava. Sám Josep Mestres Manobens v roce 1945 řekl, že se jedná o první cava v historii bez přidaného cukru, což z Mestres Visol nepochybně dělá průkopnické a originální šumivé víno. 

 

Cava Mestres se specializuje na dlouhověké Cavy. Základní víno zraje v dubu, poté zraje v lahvi pod korkovými uzávěry, což dává komplexnější profil. Výsledkem jsou vína, která vykazují vývoj; velmi strohý a napjatý, extrémně suchý, se zvláštním výrazem. Vliv dubu je evidentní, ale dobře integrovaný, a zralé ovoce dává suché ovocné aroma. Bubliny dodávají pozoruhodný požitek.  

Odrůdy hroznů jsou tradiční pro zpracování Cava -Macabe, Xarel·lo a Parellada.

Víno zraje 6 měsíců v sudech a 60 měsíců v lahvi.

 

Zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Jemné bublinky s dobrým vývojem ve skle. 

 

Nos je velmi elegantní a s aromatickou bohatostí, kde vynikají tóny zrání v sudu: vanilka, lehké uzené tóny a balzamikové tóny. 

 

V ústech je jeho průchod je velmi strukturovaný, široký a čistý, s velmi dobře integrovaným karbonem. Dlouhá a přetrvávající dochuť. Vyniká jemnost ušlechtilého stárnutí a jeho tóny zralého ovoce bez jakéhokoli pocitu hořkosti. 

 

Odrůda: 20 % Macabe,  60 % Xarel·lo a  20 % Parellada.

Doporučujeme servírovat při teplotě 8 °C a podávat jako aperitiv, případně k mořským plodům.

Obsah lahve: 0,75l

Země původu: Španělsko, D.O. Penedés

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

Výrobce Mestres
Oblast původu D.O. Penedés
Obsah alkoholu 12 %
Odrůda Xarello, Parellada, Macabeo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko