Carmencita

Všichni, kteří jsou součástí velké rodiny Carmencity, jsou velmi hrdí na to, že jsme dokázali růst a rozvíjet se v průběhu času, aniž bychom ztratili jednu hodnotu rodinné filozofie, která nás po téměř 100 let historie formuje.

To, co začalo jako malý podnik v roce 1920, je dnes společnost schopná řídit prodej více než 700 výrobků. Carmencita využívá veškeré dostupné zdroje pro bezpečnost a kvalitu potravin, aniž by zapomínala na lidský faktor, který je bez jakéhokoli stínu pochybností jedním z pilířů našeho úspěchu.

Inovativní a průkopnické jednání společnosti znamenalo, že Carmencita byla první, kdo se zamýšlel na mísení a balení koření, které jsou nezbytné pro výrobu typického španělského pokrmu paella, čímž vznikl sáček "Paellero", který je nyní synonymem značky.

Od svých počátků Carmencita nepřestávala růst. S novými druhy koření, které se vždy vyrábělo z našich vlastních směsí. Uznávaní kuchaři dělají vše pro vývoj a výzkum nových kuchařských pomůcek pro co nejjednodušší přidání chuti.

Dnes jsme rádi, že jsme špičkovou španělského koření a můžeme říci, že Jesús Navarro S.A. je lídrem ve španělském trhu s kořením a je distribuován do více než 50 zemích světa.

Carmencita