Mořská sůl mlýnek, Sal de Ibiza, 110g Vysoce kvalitní mořská sůl ozvláštní každý váš pokrm! Sůl je dodávána v praktickém a stylovém keramickém mlýnku, který lze doplňovat a na kterém lze nastavit hrubost mletí. Díky tomu si každý může dochutit jídlo podle svého gusta.

799 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 799 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Tato sůl se suší pouze na slunci. Poté je rozmělněna na menší krystaly pomocí kamenných mlýnů. Stejně jako ostatní produkty tato sůl neobsahuje žádné bělicí prostředky ani žádné jiné přísady. Výsledkem je jemná, svěží a lahodná sůl, která skvěle dochutí jakýkoli pokrm.

Sůl je přirozeně vlhká a může tak reagovat s kovem, a to i s tou nejlepší nerezovou ocelí. Proto sůl dodáváme v keramickém mlýnku, který je navíc zasazen do hlavy z bukového dřeva a bude se vyjímat na každé tabuli. Nádoba je skleněná a hodí se i do myčky.

SAL de IBIZA je společnost zaměřená na výrobky ze 100% mořské soli v té nejvyšší možné kvalitě. Její produkce pochází výhradně z přírodní rezervace "Parc Natural de ses Salines d´Eivissa". Produkty SAL de IBIZA jsou bez jakýchkoliv přísad a konzervačních látek. Sůl se suší pouze sluncem, k mletí dochází v dávných kamenných mlýnech. Tímto způsobem si sůl SAL de IBIZA uchovává více než 80 důležitých minerálů a stopových prvků.

Hmotnost: 110 g

Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu 

Výrobce SAL de IBIZA
Velikost balení 110 g
Země původu Španělsko