• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Extra panenský olivový olej, Pago Baldios San Carlos Full Moon, 0.5l Lahodný extra panenský olivový olej Pago Baldios San Carlos Full moon je olivový olej, který je vyroben z oliv sbíraných pouze za úplňku. Je mechanicky lisovaný za studena, aby se do oleje dostalo jen ty nejlepší z oliv.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Španělská firma Pago Baldios San Carlos se specializuje na olivy, olivové oleje a vinné octy prémiové kvality. Plantáže této firmy mají perfektní mikroklima, olivy jsou ručně sbírány a dále s láskou zpracovávány podle tradičních postupů. Není tedy divu, že produkty této firmy získaly již řadu mezinárodních ocenění a používají je ty nejlepší restaurace světa.
Řada olejů a oliv Full Moon je specifická tím, že jsou olivy sklízeny při úplňku, který podle pověstí přináší věčnou sílu, štěstí a zdraví. Ať je to pravda, či ne, olivy sklizené v tomto období mají intenzivnější barvu a chuť, což přináší neopakovatelný zážitek pro vaše chuťové pohárky.
Tento olivový olej je vyroben z odrůdy Arbequina a v chuti zaznamenáme stopy po banánu, jahodách a čerstvých bylinkách. Kořeněné doznění.
Kyselost tohoto oleje nepřesahuje 0,1%
Druh oliv: 100% Arbequina
Obsah balení: 0,5l
Původ: Španělsko
Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Výrobce Pago de los Baldios de San Carlos
Kyselost 0,1 %
Odrůda oliv Arbequina
Velikost lahve 0,5 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s