• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Extra panenský olivový olej, High End, Masía El Altet, 0,5l Masía El Altet High End je intenzivní a komplexní extra panenský olivový olej, středně pikantní a hořký s aciditou 0,08 %. Obsahuje velké množství polyfenolů a antioxidantů. Perfektně doplní červená masa a ryby, saláty a zeleninu, těstoviny a středně tvrdé sýry.

549 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 549 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Masía El Altet High End je intenzivní a komplexní extra panenský olivový olej, středně pikantní a hořký. Obsahuje velké množství polyfenolů a antioxidantů. Perfektní kombinace k červeným masům a rybám, salátům, zelenině, dezertům, těstovinám a středně tvrdým sýrům.

V Masía El Altet již od sedmnáctého století vsadili na energické a robustní olivovníky. Ty jsou schopny vydržet nepřízeň počasí, a přesto produkovat ty nejlepší plody. Tato filozofie již po generace trvá až do dnešních dob, za současného majitele Jorgeho Petita.

Od roku 2006 se produkty Masía El Altet řadí mezi nejlepší olivové oleje světa. Získávají nejvyšší ocenění na nejprestižnějších mezinárodních soutěžích.

Složení: Monovariata - 100 % Picual
Obsah polyfenolů: 628 mg/kg
Acidita: 0,08 %
Obsah: 0,5 l
Původ: Alicante, Španělsko
Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Výrobce Masía El Altet
Kyselost 0,08 %
Velikost lahve 0,5 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s