Ty nejlahodnější vánoční dárky seženete u nás!

19. Prosinece 2021 Ty nejlahodnější vánoční dárky seženete u nás!
Přinášíme Vám tipy na ty největší španělské lahůdky, kterými potěšíte každý mlsný jazýček. Z našich dárkových balíčků si vyberete.

Ikona mezi španělskými delikatesami - jamón

Je libo luxusní jamón? Cinco Jotas je jeden z nejlepších jamónů na světě. 5J ochutnáte třeba v michelinských restauracích. Teď si tuhle legendu mezi šunkami můžete pořídit i vy. K šunce můžete pořídit stylový stojánek a speciální nůž, tak ji totiž servírují španělé - ze šunky uchycené ve stojanu ukrajují tenké plátky.

Láska prochází žaludkem

Speciální do červena laděný balíček španělských specialit. Cava, chorizo, jemný kravský sýr, černé olivy, konfitovaná cherry rajčátka, olivový olej, fíky v čokoládě a brandy, marmeláda z lesních plodů a další dobroty... Prostě Španělsko v jednom balení.

Pro každého gurmána

Balíček potěší i nejnáročnější labužníky. Červené víno, salchichón, paté z jelena, chorizo, ovčí sýr, fuet, sardinky, zelené olivy a další speciality. Už se vám sbíhají sliny?

Pro milovníky vín i sběratele

Vyzná se ve vínech? Pak je sherry jasná volba! Sherry Don Pedro Ximenez pochází z hroznů sbíraných po druhé světové válce, v roce 1946. Víno tak má nezaměnitelnou výraznou chuť i aroma a mezi znalci sbírá ta nejvyšší hodnocení. Celkem bylo tohoto skvostu vyrobeno jen 825 lahví, proto má takový dárek hodnotu jak gastronomickou, tak i sběratelskou.

Ideální na zimní večery

Zelený čaj s jasmínem a mátou, bio levandulový med a fíky v belgické čokoládě. Sváteční pohoda v jedné krabičce.

Že bublin není nikdy dost?

S tím musíme souhlasit, a proto máme tento unikátní set, který udělá radost hned třikrát. Nachází se v něm totiž ta nejlepší cava, kterou vinařství Agustí Torelló nabízí - Kripta, Agustí Torelló Mata Gran Reserva a Agustí Torelló Mata Brut. 

Miluje jahody?

Nemusíte ke dvanácti měsíčkům. Máme skvělé čerstvé a pečlivě vybrané jahody v sametově jemné čokoládě. Kdo by odolal?

Další zajímavé články