Cinco Jotas (5J), Jamón Paleta iberica Bellota s kostí, 4,5kg Paleta Ibérico Bellota Cinco Jotas (5j) z oblasti Jabugo - Huelva.Vepři jsou volně krmeni pouze žaludy a přírodní pastvou. Proces zrání je dostatečně dlouhý 18 - 30 měsíců, což přispívá k vysoké kvalitě šunky. Zrání probíhá vhorských oblastech Jabuga(Huelva) kde je v létě velmi teplé počasí, které přispívá k intenzivní chuti šunky a neuvěřitelně šťavnaté textuře.100%ibérico de Bellota!

6 999 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 6 999 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Paleta Ibérico Bellota Cinco Jotas (5j) z oblasti Jabugo - Huelva. Vepři jsou volně krmeni pouze žaludy a přírodní pastvou. Proces zrání je dostatečně dlouhý 18 - 30 měsíců, což přispívá k vysoké kvalitě šunky. Zrání probíhá v horských oblastech Jabuga (Huelva) kde je v létě velmi teplé počasí, které přispívá k intenzivní chuti šunky a neuvěřitelně šťavnaté textuře.. Jamón má intenzivně červenou barvu a velmi jemnou infiltraci tuku.
Produkty od Cinco Jotas (5J) jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších výrobků pocházejících z iberských prasátek.. Mají menší procento infiltrovaného tuku než ostatní Belloty a vynikají pozoruhodným aroma po sušených ovocných plodech.100% ibérico de Bellota!
Původ: Jabugo (Huelva)
Zrání:  18 - 30 měsíců
Výrobce: Sanchez Romero Carvajal
  • Vepřová iberská sušená šunka 
  • Mořská sůl
  • Konzervanty(E-252)
  • Antioxidanty(E-301)
  • Regulátor kyselosti(E-331iii)
Výrobce Cinco Jotas
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s