Mestres, Coquet, Brut Nature, Gran Reserva, D.O. Cava, bílé šumivé víno, 1,5l Mestres Coquet Brut Nature Gran Reserva, pocházející z oblasti D.O. Cava, je vyrobena ze tří odrůd Xarel·lo, Macabeo a Parellada. Výsledkem je víno slámově žluté barvy se zelenými odlesky. Jemná pěna s dobrým vývojem ve skle a velmi elegantní tóny bílého ovoce (broskev, jablkoú a citrusů (grapefruit, pomerančová kůra). Chuť je vyvážená s příjemnou strukturou a dlouhou dochutí.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Mestres Coquet Brut Nature Gran Reserva, pocházející z oblasti D.O. Cava, je vyrobena ze tří odrůd Xarel·lo, Macabeo a Parellada. Výsledkem je víno slámově žluté barvy se zelenými odlesky. Jemná pěna s dobrým vývojem ve skle a velmi elegantní tóny bílého ovoce (broskev, jablkoú a citrusů (grapefruit, pomerančová kůra). Chuť je vyvážená s příjemnou strukturou a dlouhou dochutí. 
Doporučujeme podávat vychlazenou na teplotu 6-8°C. 
Cava Mestres Coquet Brut Nature Gran Reserva je vyráběna podle tradiční metody Champanoise, kdy prvnotní kvašení je v sudech z francouzkého dubu a poté druhotné kvašení již v lahvích, které jsou ručně otáčeny. Celková doba zrání v sudech je více než 42 měsíců. Vinná réva pochází z více než 60 let starých vinic, které jsou vysázeny v nejlepších oblastech regionu Penedés.
Vinařství Mestres je jedním z nejstarších producentů Cavy s historií sahající až do roku 1312. První šumivé víno plnili do lahví v roce 1925 a stále používají tradiční původní odrůdy vinné révy a vinařské techniky upřednostňované jejich předky. 
Výrobce Mestres
Body Parker 90
Ročník 2015
Oblast původu D.O. Penedés
Obsah alkoholu 12 %
Odrůda Xarello, Parellada, Macabeo
Velikost lahve 1,5 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s