• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Extra panenský olivový olej, Almaoliva Arbequino, 0,25l V olivovém oleji Almaoliva je obsaženo pouze to nejlepší, co lze v odrůdě Arbequina najít. Aroma heřmánku, banánu a citrusu je propojeno s nasládlou, mandlovou chutí, jež pozvolna přechází v lehce nahořklou příchuť.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

V olivovém oleji Almaoliva je obsaženo pouze to nejlepší, co lze v odrůdě Arbequino najít. Aroma heřmánku, banánu a citrusu je propojeno s nasládlou, mandlovou chutí, jež pozvolna přechází v lehce nahořklou příchuť. Klíčovou úlohu hraje v procesu výroby zejména pečlivý výběr oliv, které jsou zpracovávány už hodinu po sklizni.

Olej se díky své unikátní chuti může pyšnit několika prestižními oceněními, obzvláště pak zlatými medailemi v mezinároních soutěžích konajících se v Japonsku, Izraeli a Itálii. Ve světovém žebříčku nejlepších olivových olejů roku 2015 obsadil úctyhodné 22. místo. V roce 2021 získal na New York International Olive Oil Competition zlatou medaili.

Je vhodný především k bílým rybám, kuřecímu maso nebo salátům. Neodolatelnou chuť dodá také jemnějšímu ovoci či zelenině.

Společnost Amlazaras de la Subbética byla založena v roce 2007 a vznikla sloučením společností S.C.A Virgen del Castillo a S.C.A. Olivarera Nuestro Padre Jesús Nazareno, které mají více než 60letou zkušenost v oboru. Mezi jejich základní priority patří především vysoká kvalita produktů, ekologické zemědělství, spokojenost zákazníků a péče o životní prostředí.

Složení: Arbequino
Acidita: 0,16 %
Obsah: 0,25 l
Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Výrobce Almazaras de la Subbetica
Kyselost 0,8 %
Odrůda oliv Arbequina
Velikost lahve 0,25 l

Chutná ještě lépe v kombinaci s