Mořská sůl, Sal de Ibiza 150g Mořská sůl té nejvyšší možné kvality a velice jemné a aromatické chuti ozvláštní každý pokrm.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Fleur de Sel (květ soli) je mořská sůl té nejvyšší možné kvality. Tento typ soli je 100% přírodní. Nedotčená jakékoliv rafinace, aby si zachovala všechny minerály a stopové prvky (hořčík, fluor, selen, jód,...). Sůl je získána tradičními metodami z dávných dob používanými na francouzském pobřeží.

Fleur de Sel je jasně bílá, občas s růžovým odleskem. Je mírně vlhká a prospívá jí zůstat ve stejném stavu. Chuť je velmi jemná a aromatická, je mírnější než běžné soli. 

SAL de IBIZA je společnost zaměřena na výrobky ze 100% mořské soli v té nejvyšší možné kvalitě. Její produkce pochází výhradně z přírodní rezervace "Parc Natural de ses Salines d´Eivissa". Produkty SAL de IBIZA jsou bez jakýchkoliv přísad a konzervačních látek. Sůl se suší pouze sluncem, k mletí dochází v dávných kamenných mlýnech. Tímto způsobem si sůl SAL de IBIZA uchovává více než 80 důležitých minerálů a stopových prvků.

Hmotnost: 150g

Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

Výrobce SAL de IBIZA
Velikost balení 150 g
Země původu Španělsko