Paella se sépií za 20 minut

02. Února 2024 Paella se sépií za 20 minut
Toto jídlo hodné pětihvězdičkové restaurace si můžete bleskově připravit sami doma a výsledek je opravdu oslňující. Díky kitu od Just Married, který obsahuje vysoce kvalitní vývar se sépiemi a rýži. V produktech od této firmy nenajdete konzervační látky, umělá barviva ani vůně. Výrobky sterilizují, aby se do vaší kuchyně dostaly, aniž by ztratily některé ze svých úžasných vlastností. Chutné rizoto můžete pak ještě ozdobit dalšími mořskými plody. My jsme vybrali kalamáry ve vlastním inkoustu a rozhodně tuto kombinaci můžeme jen doporučit.

Ingredience

Postup

Otevřete plechovku a vyprázdněte obsah do hrnce. Přiveďte k varu, přidejte rýži z kitu a znovu počkejte než začne směs probublávat a snižte teplotu na střední nižší. Nechejte vařit po dobu 16 minut a občas promíchejte. Vypněte a nechejte pár minut odstát. Přidejte kalamáry, nastrouhanou citronovou kůru a můžete podávat.

Jste gurmán každým coulem?

Přihlaste se k odběrů Gurmánských novinek a my vás budeme 1x za 14 dní informovat o novinkách ve světě gastronomie, nově otevřených restauracích, skvělých ingrediencích a neskutečně lahodných vínech.