Slávky (Mejillones) v escabeche 8/12, La Brújula 110g Slávky pocházející výhradně z galicijského pobřeží jsou zárukou exkluzivní delikatesy, která potěší každého milovníka mořských plodů. Ty nejvybranější slávky se ručně zpracovávají a nakládají do lahodné marinády z olivového oleje, octu, koření a soli. Výsledkem je mimořádná delikatesa, která skvěle doprovodí sklenici kvalitního bílého vína.

289 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 289 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Tyto vynikající slávky pocházejí z oblasti Rias Baixas v Galicii, která je známá pro vysokou kvalitu mořských plodů. Po pečlivém výběru a důkladném opláchnutí jsou slávky připravovány v páře a následně osmaženy na olivovém oleji, aby se zbavily byssa, tedy vláken, kterými jsou přichyceny k podkladu. Následně jsou slávky ručně baleny a nakládány do marinády z přírodních surovin, díky kterým vynikne jejich znamenitá chuť.

Slávky si nejlépe vychutnáte ke kvalitnímu bílému vínu či vermutu, případně jimi můžete ozvláštnit vaši slavnostní tabuli ve formě předkrmu.

La Brújula je jedna z nejprestižnějších španělských firem zpracovávající mořské plody, a to především díky nejnovějším technologiím, kvalitním surovinám a tradičním recepturám. La Brújula vybírá pouze nejkvalitnější suroviny z galicijských zálivů a Kantabrijského moře. Nepoužívají konzervační látky, barviva nebo bělidla a dodržují přísné kontroly kvality během výrobního procesu.

Hmotnost: 110 g (8-12 ks)
Původ: Španělsko, Rias Baixas

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
  •      Slávky
  •      olivový olej
  •      slunečnicový olej
  •      ocet
  •      koření 
  •      sůl
Výrobce La Brújula
Velikost balení 110 g
Země původu Španělsko