Rolland Galarreta, Tempranillo Merlot, D.O. Ribera del Duero, červené víno, 0,75l Vynikající červené víno kombinující odrůdy Tempranillo a Merlot pochází z vinařstv í Rolland Galarreta. Víno zraje 10 měsíců v barikových sudech. Nabízí šťavnatou a masitou chuť po vanilce a švestkách, která se výborně hodí k červenému masu, rýži, sýrům, houbám a uzeninám.

599 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 599 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Toto lahodné červené víno pochází z vinařství Rolland Galarreta z oblasti Ribera del Duero. Vinice se nacházejí v nadmořské výšce 750-900 metrů nad mořem a mají stáří více než 35 let. Půda je velice chudá na živiny a z větší části kamenitá. Hroznové víno prochází dvojím výběrem - při sklizni a přímo ve sklepě. Po dlouhé maceraci dochází k fermentaci a zrání v sudech z francouzského dubu po dobu 10 měsíců. Následně se víno bez jakékoli filtrace přelije do lahví. Chuť tohoto vína je šťavnatá a připomíná čokoládu s nádechem švestkové koláče s vanilkou. Je skvěle vyvážené se svěžím dozněním.

Odrůda: 85% Tempranillo, 15% Merlot

Doporučujeme servírovat při teplotě 16 °C. Je vhodné k bílým a červeným masům, pečenému jehněčímu a kůzlečímu, dušenému s houbami, rýži, jemným a středně vyzrálým sýrům, uzeninám, houbám a lanýžům.

Obsah alkoholu: 14,5%

Obsah lahve: 0,75l

Země původu: Španělsko, D.O. Ribera del Duero

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

Výrobce ARAEX - Rolland Galarreta
Ročník 2016
Oblast původu D.O. Ribera del Duero
Obsah alkoholu 14,5 %
Odrůda Tempranillo, Merlot
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s