Sušená kachní prsa, Jamón de pato entero, Malvasia, cca 280g Vynikající sušená kachní prsa špičkové kvality španělské společnosti Malvasia, která se specializuje na kachní speciality. Jemně osolené libové maso vyniká příjemnou chutí, která nenechá nikoho chladným.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Sušená, lehce osolená kachní prsa jsou prodávaná vcelku a vakuově balená. Výrobek je přirozeně bezlepkový a je hrdým nositelem značky Tierra de sabor, která sdružuje lokální výrobky té nejvyšší kvality. 
Před konzumací doporučujeme nakrájet na tenké plátky a 20 minut nechat odpočinout při pokojové teplotě. Tato lahodná kachní prsa jsou skvělá jako chuťovka k vínu, mohou se však také přidat do salátů nebo doplnit chuť foie gras. 
Španělská společnost Malvasia se specializuje na výrobu kachního foie gras a dalších gurmánských specialit. Nachází se ve španělské provincii Soria, která je známá velkým přírodním bohatstvím a velkolepou gastronomií. Klima provincie je celoročně vhodné pro chov kachen druhu Mulard. Kachny se chovají tradičním způsobem - základem je čistý vzduch a krmení kukuřicí. Výsledkem je tak maso špičkové kvality.
Výrobce Malvasia
Země původu Španělsko