Chipsy s himalájskou solí, San Nicasio 150g Křupavé bramborové lupínky pomalu smažené na extra panenském olivovém oleji solené růžovou himalájskou solí jsou spojením kvality a slow food konceptu. Rodinná receptura je pokladem firmy San Nicasio. Vybírají ty nejlepší španělské brambory a smažení probíhá výhradně za použití extra panenského olivového oleje tak, aby nedocházelo k jeho přepalování.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

K výrobě lupínků jsou použity zásadně pouze přírodní ingredience. V produktu se snoubí mnohaletá tradice, zdraví a autentická chuť. Nejsou použity žádné náhražky ani konzervanty.

Jako základní surovina chipsů jsou pečlivě vybírány pouze brambory pocházející ze Španělska, což zaručuje jedinečnou a stálou kvalitu produktu. Platí, že čím lepší brambory, tím lepší finální produkt. Výběr lokálních španělských brambor umožňuje jejich rychlý transport od pěstitele a jednodušší uchování při ideálních podmínkách.

Další důležitou složkou je extra panenský olivový olej. K vyvážené chuti přispívá právě blend olejů z oliv picuda, picual a hojiblanca. Tento olej má ovocné a komplexní aroma a je lehce štiplavý (po olivách druhu picual). Olej pochází z lisu Almanzaras de la Subbetica (stejně jako skvělé oleje, které také naleznete v naší nabídce zde).

Poslední důležitou složkou při výrobě je sůl. Používá se výhradně růžová himalájská. Himalájská sůl je neobvykle bohatá na minerální látky. Stala se jednou z nejprestižnějších gourmet produktů po celém světě. Svou jedinečností dává chipsům nádech luxusu.

Smažení chipsů probíhá pomalou metodou za nízké konstantní teploty. Tím jsou nejlepší organoleptické vlastnosti oleje přímo vtisknuty do chuti lupínků.

Obsah balení: 150g

Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu

M

Maria22. 04. 2022

Výrobce San Nicasio
Velikost balení 150 g
Země původu Španělsko