Marmeláda broskvová s levandulí, Las Doňas, 285g Jedinečné spojení levandule a broskví potěší každého milovníka kvalitních džemů a marmelád. Marmeláda sladké a jemné chuti, která se vám rozplyne na jazyku, a vy tak určitě neskončíte jen u jednoho sousta. Výborná ke zralým, polozralým i čerstvým sýrům, zmrzlině, čokoládě i do jogurtů.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Marmeláda prvotřídní kvality i chuti vyrobená ze sezónních broskví uzrálých pod španělským sluncem. Dalšími ingrediencemi jsou cukr, šťáva z citronu, levandule a hlavně láska k poctivému řemeslu. Jedná se o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, zahušťovadla, želírující látky, a dokonce ani pektin. Skvěle se hodí jako náplň do listového těsta a k dochucení čokolády, zmrzliny a jogurtů. Doporučujeme také ke zralým, polozralým i čerstvým sýrům.
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradiční receptury a výsledkem jsou domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko