Marmeláda broskvová s levandulí, Las Doňas, 285g Jedinečné spojení levandule a broskví potěší každého milovníka kvalitních džemů a marmelád. Marmeláda sladké a jemné chuti, která se vám rozplyne na jazyku, a vy tak určitě neskončíte jen u jednoho sousta. Výborná ke zralým, polozralým i čerstvým sýrům, zmrzlině, čokoládě i do jogurtů.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Marmeláda prvotřídní kvality i chuti vyrobená ze sezónních broskví uzrálých pod španělským sluncem. Dalšími ingrediencemi jsou cukr, šťáva z citronu, levandule a hlavně láska k poctivému řemeslu. Jedná se o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, zahušťovadla, želírující látky, a dokonce ani pektin. Skvěle se hodí jako náplň do listového těsta a k dochucení čokolády, zmrzliny a jogurtů. Doporučujeme také ke zralým, polozralým i čerstvým sýrům.
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradiční receptury a výsledkem jsou domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
  • 75% broskve
  • cukr
  • citron
  • levandule
  • 100% přírodní produkt bez barviv a konzervačních látek
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko