Sidra de Asturias, Sopeňa, Martínez Sopeña Hermanos, 0,7l Přírodní cider "Sidra de Asturias", charakteristický svou aromatickou čistotou s ovocnými tóny a svěží kyselinkou na patře. Zpracování Tradiční lisování a kvašení v kaštanových a nerezových sudech s řízenou fermentací. Zrání V nerezové oceli po dobu minimálně 6 měsíců. Degustační poznámky Vizuál: světle žlutá barva Čich: čistá, ovocná a intenzivní vůně. Chuť: na patře je jemné, svěží a s tóny zeleného jablka. Servírování Nalito do sklenice cideru, při ideální teplotě 12-14 ° C Ocenění Nejlepší cider z Asturias DOP (vyd. 2019)

279 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 279 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Bratři Roberto a Francisco Martínez Sopeñovi uvedli na trh Cider el Gobernador v roce 1993. Od té doby vinařství roste, inovuje a diverzifikuje svou produkci, přičemž si udržuje identitu úzce spojenou s územím.
Historie Cider El Gobernador začíná v roce 1993, kdy se bratři Roberto a Francisco Martínez Sopeñovi ve věku 27 a 26 let rozhodli zhmotnit myšlenku, která se rýsovala již delší dobu. Dobrodružství bylo docela riskantní kvůli obrovské tradici a respektu, který v Asturii pociťují k sektoru cideru. Ale bratři Martínez Sopeña nebyli nováčky, protože od útlého věku vedli se svou rodinou dobře známou moštárnu El Faraón ve Villaviciose. To jim umožnilo mít širší představu o světě cideru a bylo to klíčovým faktorem rychlého růstu společnosti, která je v současnosti jedním z lisů na cider s nejvyšším objemem výroby v Asturii.
Začali s výrobou přírodního cideru El Gobernador, který dal vinařství jméno. Postupem času, inovace a spolupráce s Regulační radou CHOP Sidra de Asturias, vyvíjejí až dodnes nové produkty, ve kterých kromě zmíněného cideru El Gobernador vyrábí cidery Sopeña (tradiční přírodní cider CHOP z Asturie ) , Españar (nový výraz přírodní cider DOP Cider z Asturie), Emilio Martínez Brut Nature (přírodní šumivý cider DOP Sidra z Asturie) a Hibernis (ledový cider) a ocet Llagar de Oles .
Výrobce Martínez Sopeña Hermanos
Obsah alkoholu 6 %
Velikost lahve 0,7 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s