Recaredo, Terrers Brut Gran Reserva, D.O. Cava, bílé šumivé víno, 0,75l Vynikající cava světle žluté barvy se zlatými odlesky pochází z vinařství Recaredo a je vyrobená z odrůd Xarel lo, Macabeu a Parellada pěstovaných v oblasti D.O. Penedés. Po dobu 54 měsíců zraje v lahvi. Hodí se ke všem typům pokrmů.

859 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 859 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Recaredo Terrers je suché přírodní šumivé víno bez přídaného cukru. Chuť zralého bílého ovoce je doplněna o květinové podtóny. Při výrobě se používá tří odrůd - Xarel lo, Macabeu a Parellada, které se sklízejí ručně. Část tohoto šumivého moku zrála v sudech z dubového dřeva, druhé zrání probíhá v lahvi s korkem, poté se ručně odkaluje a následně zůstává ještě 54 měsíců v lahvi.

Cavy vinařství Recaredo jsou vyráběny výhradně z hroznů pocházejících z vlastních vinic, které se nacházejí u břehu řeky Bitlles, v kraji Alt Penedès poblíž Barcelony. Vinné révy zde rostou ve vysoce vápenitých půdách. Toto vinařství podléhá biodynamickému zemědělství, jež spočívá v používání pouze organických hnojiv a zásad etického přístupu vůči chovaným zvířatům, ochraně životního prostředí a udržení biodiverzity.

Odrůdy: 46% Xarel·lo, 40% Macabeu, 14% Parellada

Doporučujeme pít při teplotě 8-10 °C a podávat k jakémukoli pokrmu.

Obsah alkoholu: 12%

Objem lahve: 0,75l

Země původu: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

Výrobce RECAREDO
Oblast původu D.O. Penedés
Obsah alkoholu 12 %
Odrůda Xarello, Parellada, Macabeo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko