Recaredo, Reserva Particular, Corpinnat, bílé šumivé víno, 0,75l Vysoce kvalitní cava je vyrobená přímo zakladatelem vinařství Recaredo - Josepem Matou Capelladesem. Víno v sobě nese odrůdy Macabeo a Xarel lo a zraje 78 měsíců v lahvi před uvedením na trh. Výborně se hodí jako aperitiv, případně doplní rizota, pečené drůbeží maso, ryby či mořské plody.

2 599 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 2 599 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Cavy vinařství Recaredo jsou vyráběny výhradně z hroznů pocházejících z vlastních vinic, které se nacházejí u břehu řeky Bitlles, v kraji Alt Penedès poblíž Barcelony. Vinné révy rostou ve vysoce vápenitých půdách. Říká se, že je v lahvi koncentrováno to nejlepší ze Středomoří. Víno zraje po dobu 6,5 let v lahvi.

Vinařství Recaredo podléhá biodynamickému zemědělství, jež spočívá v používání pouze organických hnojiv a zásad etického přístupu vůči chovaným zvířatům, ochraně životního prostředí a udržení biodiverzity.

Doporučujeme před podáním dekantovat. Ideální teplota servírování je 9 °C a víno se výborně hodí jako aperitiv, případně doplní rizota, pečené drůbeží maso, ryby a mořské plody.  

Obsah alkoholu: 12%

Objem lahve: 0,75l

Země původu: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

Výrobce RECAREDO
Ročník 2011
Oblast původu D.O. Penedés
Obsah alkoholu 12 %
Odrůda Xarello, Macabeo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s