• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Recaredo, Serral del vell, Corpinnat, bílé šumivé víno, 0,75l Lahodné suché šumivé víno je vyrobeno z odrůd Xarello a Macabeo v oblasti Serral del Vell, která vínu propůjčuje jedinečný charakter. Víno zraje 6,5 let v lahvi před uvedením na trh a výborně se hodí jako aperitiv, případně k rybám a mořským plodům, rizotu či uzenému.

1 499 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 1 499 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Recaredo Brut Nature je velmi suché přírodní šumivé víno bez přidaného cukru. Střízlivost, elegance, síla a plný charakter - to jsou slova, která jej perfektně vyjadřují. Vysoce vápenité půdy a mikroklima na návrší Serral del Vell dá každému vínu nezaměnitelný charakter. Vína překypují silou, harmonií a úplností. Je zde cítit krystalizující ovoce spojené se stopami citrusových plodů. 
Hrozny té nejlepší kvality jsou ručně sbírány a přebírány a následně se odrůda Xarel lo fermentuje v barikovém sudu. Po kupáži víno zraje 80 měsíců v lahvi.
Cavy vinařství Recaredo jsou vyráběny výhradně z hroznů pocházejících z vlastních vinic, které se nacházejí u břehu řeky Bitlles, v kraji Alt Penedès poblíž Barcelony. Vinařství podléhá biodynamickému zemědělství, jež spočívá v používání pouze organických hnojiv a zásad etického přístupu vůči chovaným zvířatům, ochraně životního prostředí a udržení biodiverzity.
Doporučujeme podávat Brut Nature kolem 10 ° C a láhev otevřít několik minut před podáváním. Výborně se hodí k rybám a mořským plodům, rizotu, grilovanému kuřecímu masu či uzenému.
Země původu: Španělsko
Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Výrobce RECAREDO
Ročník 2016
Oblast původu D.O. Penedés
Obsah alkoholu 11,5 %
Odrůda Xarello, Macabeo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko