Recaredo, Relats Brut Nature, Corpinnat, bílé šumivé víno, 0,75l lahvové kvašení nad 32 měsíců odrůdy hroznů Xarel.lo, Macabeo, Monastrell Alkohol: 11,5 % Doba dekantace: žádná Teplota podávání: 6—10°C Doporučení k pití: 2021—2026 Alergeny: obsahuje siřičitany

699 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 699 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Recaredo má 46 hektarů vlastních vinic v nejlepších polohách "Alt-Penedès", které jsou výhradně pěstovány ekologickými způsoby. Sklizeň je 100% ruční, cavas se vyrábí pouze ve vlastní vinárně. Všechny cavas procházejí fermentací v láhvi minimálně 30 měsíců. Recaredo cavas jsou výhradně vintage cavas úrovně kvality Brut Nature. Všechny cavas ve sklepě zrají s přírodními korky na kvasnicích (žádný plast). Všechny cavas jsou čištěny ručně tradičními metodami. Všechny cavas jsou degoržovány bez ledové lázně. Každá láhev Recaredo Cava ukazuje ročník, dobu zrání a datum degoržáže.
Josep Mata Capellades, syn Recaredo Maty Figuerese, založil Cavas Recaredo v Sant Sadurní d'Anoia v roce 1924. V prvních dnech vyráběl Josep cavy ve svém domě v historickém centru Sant Sadurní. Cavas Recaredo bylo průkopníkem ve výrobě absolutně suchých cav v kategorii Brut Nature, ve zrání základních vín cav v dubových sudech a výrobě cav s dlouhou dobou zrání. Dnes podnik řídí potomci Josepa — Josep a Antoni Mata Casanova.
Pokud byste chtěli vína Recaredo k něčemu přirovnat, tak jejich nadčasovou, tradiční orientaci, která je výhradně založena na nejvyšší kvalitě, lze srovnávat jen s Vega Sicilia.
Výrobce RECAREDO
Oblast původu D.O. Penedés
Obsah alkoholu 11,5 %
Odrůda Xarello, Parellada, Monastrell, Macabeo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko