Hřebíček mletý, Carmencita, 40g Hřebíček je štiplavé koření, které se nachází ve slaných pokrmech, dezertech a nápojích. Mletý nebo celý hřebíček ochucuje maso, omáčky a rýžové pokrmy. Hřebíček se často používá spolu se skořicí a muškátovým oříškem ve sladkých pokrmech, zejména v předmětech s příchutí „dýňového koláče“ pro podzimní a zimní dovolenou, a v nápojích, jako je svařené víno, jablečný mošt nebo chai.

69 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 69 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Hřebíček je štiplavé koření, které se nachází ve slaných pokrmech, dezertech a nápojích. Mletý nebo celý hřebíček ochucuje maso, omáčky a rýžové pokrmy. Hřebíček se často používá spolu se skořicí a muškátovým oříškem ve sladkých pokrmech, zejména v předmětech s příchutí „dýňového koláče“ pro podzimní a zimní dovolenou, a v nápojích, jako je svařené víno, jablečný mošt nebo chai 

 

 Nezáleží na tom, zda vaříte doma nebo v profesionální kuchyni, koření vám vždy umožní provonět a zabarvit pokrmy zatímco se marinují nebo vaří.  Koření přináší do receptů gastronomickou hodnotu, přitažlivost a osobitost.  

 

 Carmencita je středně velká španělská společnost, která se stala jednou z nepopiratelných ikon. Dívka s kloboukem a kadeří na jejím čele je symbolem koření ve Španělsku.Zastupuje všechny tradiční chutě receptů našich babiček, ale nyní je také obrazem nové španělské kuchyně. 

 

 

 

 
 

 

 
 

  •      Hřebíček mletý
Výrobce Carmencita
Velikost balení 40 g
Země původu Španělsko