Chorizo ibérico plátky, Jamones Blázquez, 100g Lahodné chorizo ibérico té nejvyšší kvality zahltí Vaše chuťové pohárky plnou masitou chutí. Vychutnejte si ho ke sklenici kvalitního červeného vína nebo jím zpestřete svou slavnostní tabuli. Rozhodně nebudete litovat.

139 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 139 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Chorizo ibérico společnosti Jamones Blázquez je typický španělský salám pocházející z těch nejlepších iberských prasat. Prasata živená pouze žaludy a pasoucí se na rozlehlých horských pastvinách jsou zárukou kvalitního masa a plné přírodní chuti. Vysoce kvalitní maso je dokonale nasoleno a výsledkem je lahodná delikatesa, která uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky.

K výrobě choriza bylo použito maso jen těch nejvybranějších iberských prasat. Rodina Blázquez zná celý rodokmen každého zvířete, kontroluje každý jeho krok a snaží se o ty nejlepší podmínky, které jdou ruku v ruce se zásady ekologického zemědělství. Prasata se prohánějí na pastvinách o výměře 30 000 hektarů, na kterých se vrší žaludy – základní potrava iberských prasat. Díky dostatku čerstvého vzduchu a přírodní potravě se z prasat získává vysoce kvalitní maso, které stojí v základu gourmet produktů.

Jamones Blázquez je španělská společnost, která se zabývá výrobou uzenin, především tradičního španělského jamónu. Její historie se začala psát již v roce 1932 v malé kastilsko-leonské vesnici Crespos, kdy se Isidoro Blázquez a jeho žena Teresa Martín rozhodli vyrábět kvalitní španělské šunky z těch nejlepších iberských vepřů. Jejich smysl pro detail, tradiční postupy a jen to nejkvalitnější maso dávají již po desetiletí vzniknout těm nejlepším delikatesám určeným jen pro ty nejvybranější jazýčky. Jejich produkty značky Admiración (v překladu obdiv) jsou oceněny řadou cen a můžete je najít v nabídce těch nejvybranějších podniků ve více než 30 zemích světa.

Výrobce Jamones Blázquez
Velikost balení 100 g
Země původu Španělsko