Balzamikový ocet, Pedro Ximenez 50 let, Toro Albalá, 0,25 l Tento fantastický ocet z regionu DO Montila-Moriles vyrobený z odrůdy Pedro Ximénez je největším pokladem vinařství Toro Albalá. Jeho tvůrcem je vinař Antonio Sánchez s neskutečnou trpělivostí. Nejkvalitnější octy zrají dlouhých 25 a 50 let v sudech z kastilského dubu.

3 920 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 3 920 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Tento fantastický ocet z regionu DO Montila-Moriles vyrobený z odrůdy Pedro Ximénez je největším pokladem vinařství Toro Albalá. Jeho tvůrcem je vinař Antonio Sánchez s neskutečnou trpělivostí. Nejkvalitnější octy zrají dlouhých 25 a 50 let v sudech z kastilského dubu.

Nové balení se snaží vyjádřit jednoduchost celého výrobního procesu, ale zároveň velkolepý výsledek. Ocet je plněn do láhví s alchymistickým vzhledem, což odkazuje na obvyklé pracoviště vinaře - laboratoř. Papírové balení, připomínající origami, umožňuje bezpečnou přepravu a zároveň vypadá dostatečně reprezentativně. Má připomínat kvetoucí karafiát pocházející z města Cordóba.

Barva: tmavá ebenová, neuvěřitelně hustá konzistence s pomalou a velmi klidnou slzou

Vůně: vůně je velkolepá a velmi složitá. Dalo by se říci, že její definicí je Pedro Ximénez s náznaky pražených kakaových bobů, spolu s ořechy, hrozny,
zralými fíky a datlemi s velmi sladkou finální vůní

Chuť: v ústech má ocet plnou chuť získanou během 50 let zrání v dubových sudech

Odrůda hroznů: Pedro Ximenez
Obsah: 0,25 l
Původ: DO Montila Moriles, Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
J

Jaromír06. 06. 2022

Výrobce Toro Albalá
Oblast původu D.O. Montilla Moriles
Odrůda Pedro Ximenez
Velikost lahve 0,25 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s