Balzamiková redukce, Arrope Pedro Ximenez, Toro Albalá, 0,5l Tato jedinečná balzamiková redukce je vyrobena vařením a redukcí šťávy z hroznů Pedro Ximenez. Chuť je sladká s kouřovými tóny, jemnou hořkostí a aciditou. Zazáří jako glazé na nejrůznější pečeně, po boku měkkých kozích a ovčích sýrů nebo s vanilkovou zmrzlinou!

599 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 599 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Tato jedinečná balzamiková redukce je vyrobena vařením a redukcí šťávy z hroznů Pedro Ximenez, dokud se z ní nestane temný hustý sirup.

Barva je tmavá a intenzivní. V ústech je výrazně sladká s kouřovými tóny, jemnou hořkostí a aciditou.

Chuť této balzamikové redukce zazáří jako glazé na nejrůznější pečeně, po boku měkkých kozích a ovčích sýrů nebo s vanilkovou zmrzlinou!

Společnost Toro Albalá se zrodila v roce 1922 v srdci córdobské krajiny. Její historii začal psát drobný zemědělec José María Toro Albalá, v jehož hlavě se zrodil geniální nápad archivovat stará vína a vyrábět tak vinařské klenoty, které uspokojí ty nejvybranější chuťové pohárky. V jeho práci a zápalu pokračovaly další generace, a tak díky pečlivé práci a lásce k řemeslu vznikají vína prvotřídní kvality, která se podávají v těch nejlepších restauracích na světě.

Odrůda hroznů: Pedro Ximenez
Obsah: 0,5 l
Původ: DO Montila Moriles, Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Výrobce Toro Albalá
Odrůda Pedro Ximenez
Velikost lahve 0,5 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s